Dzień otwarty 22.04.2024 - Hula Hop

Dzień otwarty 22.04.2024

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty❣️🎈

Chcesz poznać nasze wyjątkowe przedszkole❓
Zobaczyć nasze wnętrza i przestrzeń edukacyjną❓
Sprawdzić, w jaki sposób się uczymy❓
Jaką mamy ofertę i co nas wyróżnia❓
Przyjdź i zanurz się w naszym świecie ❣️

Dla dzieci przygotowaliśmy warsztaty, a dla rodziców wykład Damiana Harateh (Akademia Leona Koźmińskiego) pt.”Generatywne Al – Sztuczna inteligencja – O niej i z nią”.

✅Liczba miejsc jest ograniczona!
📝 Zapisy: 505 760 799 lub kontakt@hulahop.edu.pl

22/04/2024 g.16:45

Możesz też wypełnić formularz poniżej. Do zobaczenia!

Wysłanie wiadomości poprzez formularz jest równoznaczne z:

Administratorem danych osobowych pozyskiwanych oraz przetwarzanych za pośrednictwem formularza kontaktowego / zgłoszeniowego strony internetowej www.hulahop.edu.pl jest Hula Hop sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-809), przy ul. Cieszyńskiego 1A, Nr KRS: 0000921370.
    Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe, a także jakie prawa przysługują Tobie w związku z tym, kliknij tutaj.

Przeczytaj także:

swoje dziecko!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy — szybko i bezpiecznie!